Reiki

   Terapie Reiki energií pomáhá celkové harmonizaci, uzdravení fyzického těla i rozvoji osobnosti. Reiki přivádí zpět životní energii a pomáhá nám milovat sami sebe i vědomě pracovat na způsobu svého  myšlení, cítění a na změně svých životních postojů.

Často se stává, že energie v těle není v rovnováze. Může jí být příliš hodně nebo málo, což je mnohdy příčinou zablokované energie a následného onemocnění. Reiki ošetřením dojde k vyrovnání energie v těle a pak má již každý šanci se uzdravit.

Rovnováhy se dosáhne pokládáním rukou terapeuta, přes které si tuto energii Vaše tělo přebírá. S reiki se diagnóza neprovádí, lze však s ní zjistit, zda je tělo v rovnováze či nikoliv. Reiki si sama nachází cestu do míst, kde je jí nejvíce potřeba. Reiki pracuje na mnoha úrovních - na úrovni fyzické, duševní  i duchovní.  

Lidé předávající reiki jsou nástrojem této energie, přes který tato vesmírná, všepronikající energie proudí.

Mezi reiki nástrojem-terapeutem a Vámi nastává rovnocenný vztah, ale léčitelem je vždy příjemce, tedy Vy sami. Reiki je Vámi nasávána a proudí vždy tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Když je jí dostatek, tak přestane proudit a navodí stav harmonie. 

Reiki není spojena s žádným náboženstvím. Stojí mimo filosofické směry a nikdo na ni nemá práva, nemůže ji vlastnit. Je všude kolem nás. Je bezpečná a nelze jí ublížit nebo se jí předávkovat. Stejně tak ji nelze vyčerpat, ale to neznamená, že jí lze plýtvat nebo zneužívat.

Můžeme se jí léčit přikládáním rukou, na dálku, posílat ji na pomoc do životních situací v minulosti i budoucnosti, nabíjet kameny, vodu, čistit potraviny, prostor. Výborně působí na rostliny i zvířata. Působí současně na všech úrovních, jak na fyzickém těle, tak na mentální úrovni a zasahuje i do nejhlubších úrovní člověka.

Reiki je inteligentní energie, která půjde nejprve tam, kde je momentálně nejvíc potřeba, směrem k nejakutnějšímu problému. Samozřejmě to nemusí být ten, který je nejvíc patrný (např. bolest kolena).

Reiki není všemocná a zázračná. Často je potřeba dlouhodobějšího působení nebo kombinace s jinými metodami. Je třeba v každém případě postupovat individuálně podle situace a zvážit naše možnosti.

Člověk, který reiki dostává, je harmonizován, a tím se jeho tělo může samo přirozeně léčit.

 

 

Kontakt

 

Jana Kosová

Najdete mě na adrese:: 

           PROSTŘEDNÍ 791, HOSTIVICE  

Termíny poradny nebo masáže: 

           na objednání


E-mail: jana.kosova@volny.cz

Mobil: +420 603 306 515

Web:    www.KrasneEnergie.cz

Facebook:
Jana Kosová - krásné energie

IČ: 88096432