Autopatie

   

 

Autopatie je zvláštní forma homeopatie. Je to relativně nová metoda, jejíž principy ale již byly v historii využívány u lidí i ve veterinární praxi. Jedná se o použití homeopatickým způsobem upravené - potencované - vlastní tělesné informace osoby, která má být pozitivně ovlivněna. Lék si je (po krátké instruktáži) schopen vyrobit každý sám - z vlastní sliny nebo dechu. Autopatie je účinná nejen konstitučně - při léčbě chronických, obvyklými metodami často nevyléčitelných potíží, ale výborně funguje hlavně v akutních situacích.

 

Autopatický preparát není nic jiného, než další z řady homeopatických léků - tento je vyrobený z tělesné informace konkrétní léčené osoby. Při volbě autopatické léčby odpadá náročný výběr toho pravého konstitučního homeopatika, je ale potřeba pečlivě zvažovat potenci, četnost a způsob výroby autopatického preparátu. Tento způsob léčby nám ale většinou dokáže klienta „připravit“ na léčbu pomocí homeopatického léku, neboť autopatie může výborně fungovat i jako detoxikační metoda.

 

Autopatie - praktickyApl

 

Autopatický preparát (lék) se vyrábí s pomocí autopatické lahvičky. Ta je určena k postupnému průtokovému naředění i dynamizaci (tj. potencování) vlastní sliny nebo dechu vodou na jemnohmotnou úroveň. Na základě rezonance může působit produkt vysokého ředění příznivě na jemnohmotný spirituální frekvenční organizační princip v člověku (životní síla-čchi-prána), který může zlepšovat svou funkci a v průběhu času postupně vnášet do systému člověka harmonii, pozitivně ovlivňující fyzické orgány i mysl. Preparát působí vždy individuálně, i z v závislosti na vnitřním komickém stavu jedince.

 

Jednoduchou přípravu autopatického preparátu provádí obvykle osoba, jíž se působení týká, a to v domácích podmínkách, podle podrobného návodu a s použitím určitého množství litrů čisté vody - dle mého doporučení.

 

Kontakt

 

Jana Kosová

Najdete mě na adrese:: 

           PROSTŘEDNÍ 791, HOSTIVICE  

Termíny poradny nebo masáže: 

           na objednání


E-mail: jana.kosova@volny.cz

Mobil: +420 603 306 515

Web:    www.KrasneEnergie.cz

Facebook:
Jana Kosová - krásné energie

IČ: 88096432