Elektrosmogové rušičky

Elektromagnetické záření

nás pronásleduje na každém kroku, je tu 24 hod denně, přibývá každým dnem, nedá se mu uniknout a ohrožuje závažně naše zdraví - pokud se mu nebráníme.

Rozšířením mobilních telefonů se problematika elektrosmogu ještě mnohonásobně zvýraznila. Většina z nás si už život bez zmiňovaných vymožeností dnešní doby nedokáže ani představit, přičemž si neuvědomujeme, že vystavujeme organizmus nebezpečnému elektromagnetickému záření a ohrožujeme tím své zdraví. Bohužel toto zatížení stoupá každým dnem a je daní, kterou za tyto vymoženosti moderní doby platíme, když se správně nechráníme.


Zdravotní problémy

Odborníci celého světa se shodují na škodlivosti elektrosmogu a varují před sebemenším zatížením, které může vést k následujícím zdravotním symptomům:

nespavost, nervozita a neklid, únava, snížení výkonu, bolesti hlavy, migrény, hučení v uších, pomočování, erektilní dysfunkce, poruchy paměti, alergie, pocení, poruchy soustředění a učení, poruchy oběhu krve, poruchy srdečního rytmu, zhroucení imunitního systému, leukémie, kardiovaskulární onemocnění, genetické změny, rakovina, …


BioProtect produkty jsou certifikovanou ochranou vašeho zdraví. Byly vyvinuty Dr. Gruenem z Německa, kde jsou taktéž vyráběny.

BioProtect prokazatelně harmonizuje elektrosmog a eliminuje negativní účinky zdraví škodlivého záření na pracovišti, doma, sportovišti, prostě všude kolem nás.

Tyto produkty odrušují škodlivé záření vznikající v okolí domácích spotřebičů (TV, Hifi, počítače, mobilní telefony, ledničky,…), elektro-zařízení, automobilů, podzemních zdrojů vody, patogenních zón, a také kosmické záření, které negativně ovlivňuje imunitní systém a metabolismus, což může vést až k závažným zdravotním problémům. Na psychické úrovni záření způsobuje nespavost, deprese, agresivitu nebo citlivost na stres. Bioprotect chrání na každém kroku.

Produkty:                                                               


BioProtect Handy

- neutralizuje zdraví škodlivé elektromagnetické záření. Je to cca. 1,5×2,5 cm veliká samolepící kartička hodící se k odrušení záření mobilních telefonů, bezdrátových radiotelefonů, jejich základových stanic, normálních analogových i ISDN telefonů, vysílaček, Baby-chůviček, WLAN-zařízení,….

BioProtect Handy harmonizuje prostředí v okolí používaného zařízení.

Cena: 400,- Kč

BioProtect Card

- neutralizuje zdraví škodlivé záření v našem okolí, harmonizuje používané zařízení a patogenní zóny. Karta je vhodná pro pasivní ochranu, kdy se nosí na těle a chrání před zářením pocházejícím z vnějších zdrojů, jako zapnutých mobilů, počítačů, wifi, vysílačů operátorů mobilních sítí a mnohých jiných působících všude kolem nás (v kavárně, na ulici , náměstích, doma…). Pro aktivní ochranu se aplikuje přímo na jednotlivá zařízení.

Cena: 900,- Kč    DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ 

BioProtect 400

- o velikosti 25,5×16,2 cm se hodí pro odrušení celého bytu nebo domu před zářením mobilů, bezdrátových telefonů a vysílačů mobilních operátorů . Tato karta chrání před vysokofrekvenčním zářením na ploše o poloměru 4OO m. Čip je především vhodný pro více citlivé osoby na elektrosmog nebo patogenní zóny.

Cena: 7.000,- Kč    U MĚ NEDOSTUPNÉ

Při používání produktů BioProtec se budete opět lépe cítit, koncentrovat, budete klidnější, vyrovnanější a budete i lépe spát.

Certifikace produktů

produkty jsou certifikovány mezinárodními nezávislými společnostmi IIREC a IGEF. BioProtect při správném používání a instalaci neutralizuje škodlivé záření nezávisle na subjektivních pocitech a očekáváních uživatele.

Kontakt

 

Jana Kosová

Najdete mě na adrese:: 

           PROSTŘEDNÍ 791, HOSTIVICE  

Termíny poradny nebo masáže: 

           na objednání


E-mail: jana.kosova@volny.cz

Mobil: +420 603 306 515

Web:    www.KrasneEnergie.cz

Facebook:
Jana Kosová - krásné energie

IČ: 88096432